Детальніше розглянемо у відео!
Зміна умов договору оренди здійснюється за взаємною згодою сторін. Також у договорі оренди землі може бути передбачений детальний порядок внесення змін (підстави/обставини внесення змін, форма та строк надсилання пропозиції тощо).
Друзі, не забувайте підписуватись на наш канал, ставити лайки та коментувати відео. З нами Ви будете в курсі всіх земельних нюансів та нововведень.
Основними підставами для внесення змін до договору можуть бути:
волевиявлення сторін щодо уточнення певних умов договору;
зміна строку дії оренди;
зміна умови про розмір та розрахунок орендної плати.
Що стосується форми змін, то зміна договору здійснюється в такій самій формі, що й договір, який змінюється, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту (ст. 654 ЦК). Основною вимогою до договору оренди землі є письмова форма, тому сторони укладають додаткову угоду до договору оренди землі. Нотаріальне посвідчення договорів оренди не є обов'язковим. Проте, зверніть увагу, що якщо договір оренди був нотаріально посвідчений, тож і додаткова угода повинна бути нотаріально посвідчена. Сторона договору, яка бажає змінити умови договору, повинна надіслати протилежній стороні свої пропозиції.
Форму такої пропозиції не встановлено, тому вона викладається довільно, якщо така форма не визначена самим договором (тоді дотримується форма за договором). Таким чином, ініціювати внесення змін до договору може будь-яка зі сторін шляхом укладення додаткової угоди до договору. Якщо домовитися не вдалося, то спір підлягає вирішенню в суді.
📲Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 ❤️
🇺🇦Все буде Україна!
💻Також долучайтеся до нас у соціальних мережах:
🟡Telegram https://t.me/zemfondukraine
Comentarios