Операції з нерухомістю в Україні суттєво відрізняються від процедур укладання угод у зарубіжних країнах. На це впливають певні положення українського цивільного, сімейного, спадкового, реєстраційного, реєстраційно-процесуального законодавства.
Існують певні обмеження, які варто взяти до уваги:
Іноземець не має права володіти землею сільськогосподарського призначення. Навіть при успадкуванні такої землі, він повинен відчужити її протягом року.
Фізичні особи можуть купувати землю несільськогосподарського призначення, розташовану в межах населених пунктів. Для землі, розташованої за межами населених пунктів, є обмеження. Зокрема, на обраній ділянці має бути нерухомість, яка належатиме безпосередньо іноземцю.
Юридичні особи можуть купити землю в межах населених пуктів, якщо вона буде використовуватися для комерційної діяльності. За межами населених пунктів, як і у випадку з фізичними особами, юридичні особи можуть купувати землю лише за наявності на ній нерухомості.
Купівля юридичною особою землі, що перебуває у власності фізичної особи чи муніципалітету, можлива лише у випадку наявності у юридичної особи представництва в Україні.
📲Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 ❤️
🇺🇦Все буде Україна!
💻Також долучайтеся до нас у соціальних мережах:
🟡Telegram https://t.me/zemfondukraine
Comments