Найпростіший спосіб – дочекатися кінця строку дії договору, а після закінчення укласти договір уже з новим орендарем на вигідніших для вас умовах. Проте цей спосіб буде прийнятний для вас лише в тому разі, якщо до закінчення строку дії договору оренди залишається небагато часу.
Якщо ж чекати довго, і ви не хочете цього, прочитайте уважно текст договору. У багатьох договорах оренди землі прописують умови, за яких договір оренди допустимо розірвати в односторонньому порядку. Зокрема, однією з таких умов в договорі оренди паю може бути перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи. Така умова має бути чітко прописана в договорі, і тоді ви як спадкоємець маєте право розірвати його в односторонньому порядку.
Також будь-який договір можна розірвати за згодою сторін. Якщо ви взаємно домовитися з орендарем про розірвання договору, можете скористатися таким способом. Проте пам’ятайте, що у разі розірвання договору оренди землі за згодою сторін кожна сторона має право вимагати в іншої сторони відшкодування завданих збитків.
❤️Не забувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій.
📲Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 ❤️
🇺🇦Все буде Україна!
💻Також долучайтеся до нас у соціальних мережах:
🟡Telegram https://t.me/zemfondukraine
Comments